MDT-1500-48"-BLACK-20 PCS
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 1.500" (38.10mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)
HEATSHRINK 1-1/2" BLACK 1=1PC
- 型號:
- MDT-1500-48"-BLACK-20 PCS
- 品牌:
- 3M
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Tubing, Flexible
- Shrinkage Ratio
- 3 to 1
- Length
- 4.00' (1.22m)
- Inner Diameter - Supplied
- 1.500" (38.10mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.500" (12.70mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.100" (2.54mm)
- Material
- Polyolefin (PO)
- Features
- Abrasion Resistant, Corrosion Resistant, Flame Retardant
- Color
- Black
- Operating Temperature
- -55°C ~ 110°C
- Grade
- Qualification
- Shrink Temperature
- 121°C
- Storage/Refrigeration Temperature
- 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)